Paykasa Nedir? Sıkça Sorulan Sorular

Paykasa Satış, Paykasa Bozum ile ilgili merak ettiğiniz bir çok konuyu www.resmikart.com firması olarak sizin için derledik.
Eğer ? Paykasa Kart ? veya "www.resmikart.com" hakkında merak ettiğiniz bir konu olursa "Müşteri Temsilcilerimize" danışabilir dilediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz. İşte paykasa kart ile ilgili merak ettikleriniz. Paykasa özellikle online harcama için düzenlenmiş olan ön ödemeli bir karttır. Amacımız kullanıcılara sorunsuz bir deneyim yaşatmaktır.


Paykasa; Paykasa 1 ile 500 euro değeri olan ve 19 haneli rakamlardan oluşan bir pin kodudur. Kontör kartlar gibi paykasa kabul eden firmalara para yatırma aracı olarak kullanılan %100 güvenli ödeme yöntemidir. Epin kodları harf ve rakamlardan oluşmakta olup 8, 12, 16 gibi haneden oluşabilir.

Elbete güvenebilirsiniz www.resmikart.com Paykasa hesabınıza para yüklemenin en güvenli ve etkili yoludur. Güvenli online işlemler için her Paykasa Kartında 16 haneli dijital korumalı bir PİN kodu (Paykasa PİN Kodu) bulunmaktadır. Paykasa Kartlarınızı yetkili olmayan kişilerden korumalısınız. Paykasa Kart Kodunuzu kimseye vermeyin ve yetkili olmayan web sayfalarında kullanmayın.

Paykasa?ın kredi kartından en büyük avantajı tek kullanımlık ve kişiye bağlı olmamasıdır. Kredi Kartı bilgilerinizde kişisel bilgileriniz bulunmaktadır. Tek kullanımlık olduğu için sadece almak istediğiniz ürün ya da servis bedeli kadar paykasa alarak, kredi kartı işlemlerindeki gibi sonraki ay fazladan para çekimi süprizleri ile karşılaşmazsınız.

Paykasa Kart, Dünya çapında 20 bini Seçkin internet mağazasında geçerlidir. Eğlence, giyim, online oyunlar ve daha bir çok kategoride internet firması Paykasa ödeme yöntemini mağazalarına entegre etmiştir.

Paykasa Kartları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır. Genellikle en çok şu değerlerde paykasa alım ve bozum işlemi yapılmaktadır. ?10, ?15, ?20, ?25, ?30, ?50, ?60, ?70, ?80, ?100, ?150, ?200, ?250, ?500, ?1000, ?3000 ve ?5000. Belirtilen bu miktarları resmi bayilerimizden satın alabilirsiniz. Lütfen satın alma işlemlerinizi her zaman resmi bayilerimiz aracılığıyla gerçekleştiriniz.

Paykasa Kart satın alma işlemi çok kolaydır. Sadece güvenebileceğiniz resmi paykasa satış sitesi, yetkli paykasa sitlerinden ve bayilerinden satın alınız.. Paykasa satılma ve dikkat edilmesi gereken kurallar.

1. Resmi satıcısının web sitesine girin.
2. Satın almak istediğiniz kartların miktarını ve değerini seçin.
3. Ödeme yöntemini seçerek ödemenizi gerçekleştirin.
4. Ödemeniz onaylandıktan sonra e-posta yoluyla kart bilgileriniz size ulaşır.

Paykasa Kart Yasal; Paykasa satışı ile alakalı Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasını yasalarında ve BDDK Kanunlarında her hangi bir satış yasağı bulunmamaktadır. Türkiye yasalarına aykırı olmayan her türlü ürün ve servisin alımında kredi kartınızı kullandığınız gibi Paykasa alarak da ödeme yapabilirsiniz.

En Hızlı Paykasa Nasıl Alınır; Hızlı bir şekilde üye olmadan paykasa almak istiyorsanız canlı destek hattımıza bağlanıp destek aldığınızda bir kaç dakikada anında paykasa kodunuzu teslim alabilirsiniz.