Paykasa Nedir? Paykasa Güvenlimidir

Paykasa nedir, veya Paykasa kart; Paykasa,Online ödemelerde kullanılabilen güvenli ve kolay bir kullanıma sahip Paykasa Kart günümüzün ihtiyaçlarına uygun bir sistemdir. Bu alanda geliştirilen ve "Elektronik Para ? olaraK'ta adlandırılan paykasa kart ön ödemeli kart sistemidir.

Paykasa; Türkiye?de internet Kullanıcılarının E-ticaret ve diğer sitelerde Ödeme seçenekleri olarak kullandıkları bir kart?dır. Özellikle de internet dünyasında alışveriş yapanların sayısının her geçen gün daha da artması, istenen ürünlerin daha rahat bulunması ve ürünlerin zahmet etmeye gerek kalmadan adrese teslim alınabilmesi gibi pek çok avantajının bulunması, bu dünyayı daha cazip hale getiren nedenlerdendir. Neden paykasa derseniz hızlı ve güvenli bir alışverişi garanti ediyoruz. Bunun dışında Satın alma seçeneklerimiz arasında Banka havalesi, Ceb Bank ve Kredi kartı ile satın alma olanakları mevcuttur.Sizler için farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Paykasa Güvenli Alışveriş Satış Sitesi

Güvenli Alışveriş

Güvenilir şekilde alışveriş yapmak için www.resmikart.com hizmetlerinizden yararlanmanız, Güvenliğinizide teminat altına almanızı sağlar.

Paykasa Güvenli PIN Nedir? Güvenli Paykasa Pinleri

Paykasa Güvenli PIN

Pin kodu yüksek güvenlik önlemleriyle şifrelenmiş ve kesinlikli kişisel bir bilgi içermeyen sanal bir üründür. PIN'ler www.resmikart.com güvencesi altındadır.

Paykasa Güvenli Kullanım Alanları

Kullanım Alanlarına Göre

Alacağınız kart ile, İnternet e-ticaret , oyun , ve alışveriş sitelerinde kişisel kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı önler ve sizi güvenlik altına alır.

Günümüz teknolojisinde online alışveriş büyük bir öneme sahiptir. İnternet kullanıcıları dükkan dükkan dolaşmak yerine artık alışverişlerini internetten online olarak yapmayı tercih ediyorlar. İnternetten yapılan alışverişlerde bazen güvenlik sorunları vb. sorunlar çıkabiliyor. Buna karşı gün geçtikçe daha güvenli ve kullanımı kolay olan ödeme seçenekleri geliştiriliyor. Geliştirilen bu ödeme yöntemlerinden biri ise Paykasa Kart'tır.

16 haneden oluşan sanal bir pin kodu şeklinde üretilen Paykasa kart ; 10   €  , 15   €  , 20   €  , 25   €  , 30   €  , 40   €  , 50   €  , 60   €  , 100   €  , 200   €   ve katları şeklinde oluşturulmuş elektronik para birimidir. Pin kodu yüksek güvenlik önlemleriyle şifrelenmiş ve kesinlikli kişisel bir bilgi içermeyen sanal bir üründür. Paykasa kartonline alışveriş siteleri, oyunlar, mobil uygulamalar gibi daha birçok platformda sizlere hızlı, güvenli ve kolay bir alışveriş imkanı sunan bir ödeme şeklidir.

Paykasa Neden Önemli? Neden Paykasa Kullanılmalı

Özellikle de ön ödeme kartları arasında yer alan ve son zamanlarda kendinden söz ettiren Paykasa kart ile ödeme yöntemlerinin geliştirilmiş olması işin daha da kolaylaşmasını sağlamaktadır. Paykasa Kart internet ortamın?da Elektronik para olarak adlandırılan 16 haneli sanal karttır ,internet e-ticaret , oyun , ve alışveriş sitelerinde kişisel kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı önler ve sizi güvenlik altına alır.

Paykasa Nasıl Kullanılır? Paykasa Kullanma Metodu

Değerli Müşterimiz aşağıdaki özetlediğimiz gibi kısaca www.resmikart.com sitemizden 16 haneli kodunuzu aldıkdan sonra ödeme yapacağınız sitede paykasa seçeneğini seçerek , www.resmikart.com Sitesinin verdiği 16 haneli kod numaranızı girin ve ödemeyi onaylayı ? tıkladıkdan sonra işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Paykasa Satın Alma Aşaması
güvenli ve ucuz paykasa kart satışı
paykasa ödeme işlemleri
pay-kasa satın al ve kullan

Paykasa Kart Tercih Etmeniz İçin Başlıca Sebepler;

Paykasa kart güvenlidir.
Paykasa kart şahsi bilgilerinizi korur.
Paykasa kart ekonomiktir.
Paykasa kart globaldir.
Paykasa kart bozdurma imkanına sahiptir.
Paykasa kart tek kullanılmalıktır.
Paykasa kart bonusu bol ön ödemeli karttır.
Paykasa kart sitemizden yapılan alışverişler sonrasında tatil imkanı sunmaktadır.


Paykasa Satın Al Arama Sonuçları

Paykasa Pay Kasa Paykasa Kart Paykasa Kart Satın Al Resmi Paykasa Satışı Paykasa Al Paykasa Satış Paykasa Reseller Paykasa Bozdur Paykasa Bayii